REKRYTERINGSFAMILJEN

Här har ni oss - familjen rekrytering. Här hittar ni alla oss som jobbar internt på Chalmers Rekrytering. Ett härligt team bestående av studenter från både Chalmers och Göteborgs universitet, som arbetar både strategiskt och operativt med att leverera resultat som ger chalmerister meriterande arbetslivserfarenhet och företag kvalitativa rekryterings- och bemanningstjänster.

DSC_0873 svartvit

Andrea Eriksson

VD | +46 (0) 700 90 06 38
andrea.eriksson@chalmersrekrytering.se

DSC_0911 svartvit

Niklas Lindström

Vice VD | +46 (0) 700 90 45 04
niklas.lindstrom@chalmersrekrytering.se

DSC_0053 4

Sebastian Hafström

IT-ansvarig | +46 (0) 730 94 35 67
sebastian.hafstrom@chalmersrekrytering.se

DSC_0919 svartvit

Johanna Bengtsson

HR-ansvarig | +46 (0) 700 63 29 55
johanna.bengtsson@chalmersrekrytering.se

DSC_1142 3

Sophia Iaconelli

Ekonomiansvarig | +46 (0) 768 80 66 00
sophia.iaconelli@chalmersrekrytering.se

DSC_0998 svartvit 2

Julia Ortheden

Systemutvecklare | +46 (0) 738 72 65 15
julia.ortheden@chalmersrekrytering.se

DSC_0908 svartvit

Martin Andersson

Ekonomiassistent | +46 (0) 736 54 42 98
martin.andersson@chalmersrekrytering.se

DSC_1019 svartvit

Elin Blomberg

DSC_1031 svartvit

William Turner

Kommunikatör | +46 (0) 702 08 43 00
william.turner@chalmersrekrytering.se

DSC_0148 3

Emilia Sandberg

Kommunikatör | +46 (0) 708 78 51 26
emilia.sandberg@chalmersrekrytering.se

 

DSC_0048 3

Johan Wennerbeck

Team Leader | +46 (0) 703 17 82 07
johan.wennerbeck@chalmersrekrytering.se

DSC_0948 svartvit

Karl Lindell

Team leader | +46 (0) 768 93 64 79
karl.lindell@chalmersrekrytering.se

DSC_1049 svartvit

Albin Hansson

Projektledare | +46 (0) 730 25 88 66
albin.hansson@chalmersrekrytering.se

DSC_1035 svartvit

Viktor Eklind

Projektledare | +46 (0) 768 38 71 70
viktor.eklind@chalmersrekrytering.se

DSC_1112 svartvit2

Rebecca Gustafsson

Projektledare | +46 (0) 760 24 42 50
rebecca.gustafsson@chalmersrekrytering.se